Apie mus

Visas mūsų parduodamas priekabas galite įsigyti ir išsimokėtinai.

Įmonė veikia nuo 1997 metų. Išnuomojame ir gaminame tvirtas priekabas lengviesiems automobiliams. Užsiimame priekabų remontu, prekiaujame atsarginėmis dalimis. Teikiame ‘E’ kategorijos vairuotojo paslaugas.

Nuo 2011 esame „NEPTUN” (www.neptun.lt) prekinio ženklo priekabų importuotojo UAB „Saulugnė” atstovai Telšiuose.

Nuo 2012 m. vasaros esame vieno seniausio ir didžiausio lengvųjų automobilių priekabų gamintojo Lietuvoje – UAB „Tauriga” (www.priekabos.lt) atstovai.

Nuo 2020 esame ir „Brentex” prekinio ženklo priekabų importuotojo UAB „Saulugnė” atstovai Telšiuose.

Turėti savo priekabą ne visada apsimoka. Jai reikia turėti vietą kur laikyti, palaikyti jos techninį stovį, drausti, atlikti technines apžiūras, ji anksčiau ar vėliau susidėvi. Skirtingiems kroviniams pervežti reikalinga vis kitokia priekaba. Visą tai įvertinus, nuspręskite, ar verta turėti savo priekabą. Gal geriau išsinuomoti?

Jeigu nusprendėte įsigyti priekabą, tai verta daryti būtent pas mus. Mes specializuojamės šioje srityje, todėl apie priekabas galime suteikti išsamią informaciją, padėti išsirinkti reikiamą modelį.

Mes nesivaikome trumpalaikio pelno, pardavinėdami bet ką. Mes šiame versle penkiolika metų ir tikimės, su Jūsų pagalba, jame ilgai išlikti, o tai reiškia, kad pas mus visada galėsite kreiptis dėl priekabų atsarginių dalių, remonto ir kitais klausimais.
Prekiaujame atsarginėmis detalėmis, KNOTT firmos ašims ir prikabinimo mechanizmais ir smulkiomis detalėmis. TAURO, NEPTUN ir TAVA (mūsų gamybos) prekinio ženklo priekaboms.